ALTINHAS HOLDİNG

Biz Kimiz?

ALTINHAS HOLDİNG, köklerini ALTINBAŞ’tan alıyor...

Altınhas Holding; uluslararası standartlarda kurumsal yönetim tecrübesi ile pazar lideri markalar yaratmak hedefi ile kurulmuştur.

Başarılı ve sistemli çalışmalarıyla verimlilik odaklı büyümesini sürdürürken, faaliyet gösterdiği pazar ve ülkelerin ekonomilerine katma değer yaratan Altınhas Holding; aynı zamanda 70 yılı aşkın tecrübeye sahip Altınbaş Holding’in de ana hissedarıdır.

Yatırımdaki güçlü deneyim ve bilgi birikimi ile Altınbaş Holding’in lider kurucularından Sn. İmam Altınbaş’ın öncülük ettiği bir oluşumla kurulan Altınhas Holding için başarının sırrı, günün koşullarını iyi okuyarak doğru stratejiyi geliştirmekte yatar.

Bu temel felsefeyle faaliyet göstermeye devam eden Altınhas Holding bugün; yurt içinde finans, eğitim, perakende ve gayrimenkul; yurt dışında ise bankacılık alanında önemli yatırımları bulunan Türkiye’nin en güçlü ve güvenilir kurumlarından biri olmuştur.

Image

ALTINHAS HOLDİNG

Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı

Bizim için başarının sırrı günün koşullarını iyi okuyarak doğru stratejiler geliştirmektir…

Dünya ekonomilerinde daima dalgalanmalar olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bu etki gelişmekte olan ülkelerde olduğu kadar artık gelişmiş ülkeleri de etkilemektedir.

Dolayısıyla yakın gelecekte, global ekonomide ve uluslararası ilişkilerde istikrar arayışları devam ederken biz Altınhas Holding olarak ülkemizin zorluklarla baş etme becerisine ve yüksek yatırım potansiyeline inanıyoruz. Dünya ekonomisindeki değişkenlerin ve risklerin arttığı, ekonomilerin birbirini daha çok etkilediği bir dönemde Türkiye’nin; cari açığı azaltmak ve finansal istikrarı sağlamak adına önlemler alarak ekonomik büyümesini sürdüreceğine inanıyoruz.

Ülkemizin gücüne inanıyoruz...

Altınhas Holding olarak geçmişten gelen deneyimlerimiz ve kurumsal kimliğimizin yapı taşları diyebileceğimiz ödün vermediğimiz prensiplerimizin ışığında, içinde bulunduğumuz dönemin realitelerini titizlikle analiz ediyor ve yatırımlarımızda en doğru kararı almaya çalışıyoruz.

70 yılı aşkın süredir yatırım yaptığımız sektörlerdeki öncü ve lider konumumuzu koruduk. Bunu, gerek dünyada gerekse ülkemizde bizden bağımsız olarak yaşanan değişimleri iyi analize ederek geleceği görebilmekle ve yatırımlarımızın geliştirilmesi doğrultusunda faaliyet gösterdiğimiz her alanda en doğru adımı atarak başardık. Faaliyetlerimizi her zaman kalıcı ve sürdürülebilir başarı vizyonu üzerine kurduk. Bugün Altınhas Holding olarak; yurt içinde finans, perakende ve eğitim; yurtdışında ise sanayiye yönelik tarım ve tekstil üretim alanlarında faaliyet göstererek sürdürülebilir kurumlar ve öncü markalar yaratmanın gururunu yaşıyoruz.

Yarattığımız güven ve başarı ortamında Altınhas Holding olarak iş ortaklarımızın menfaatini ön planda tuttuk. Buna karşılık onların grubumuza olan güvenini, inancını ve bizimle çalışma heyecanını her zaman büyük bir gururla hissettik. İş ortalarımızın da kazandığı ve mutlu olduğu bir iş modeli ile faaliyetlerimize devam ederken çalışan mutluluğu her zaman vazgeçilmez önceliklerimizden biri oldu.

Altınhas Holding olarak; her geçen gün büyüyen ve gelişen dünya ekonomisinde pazar çeşitliliğini artırarak, hızlı, sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyüme stratejisiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Türk ekonomisinin gelişimine katkı sağlarken, yurt dışı yatırımlarımızla da ülkemizin uluslararası arenadaki itibarını daha yukarılara taşıma azmi ile faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Saygılarımla,
İmam Altınbaş
Yönetim Kurulu Başkanı