Image

ALBANK

Önce Güven

ALBANK, 70 yılı aşkın tecrübeye sahip ALTINHAS Holding’in ana hissedarlarının, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bankacılık alanındaki yatırımı ALBANK ile 5 Eylül 2016 tarihinde ING Bank’ın devir alınması ile faaliyetlerine başlamıştır. 2017 yılı Aralık ayında HSBC Bankın K.K.T.C. operasyonunu da satın alan ALBANK, kredi kartı piyasasına önemli bir oyuncu olarak giriş yapmıştır.

ALBANK, Kuzey Kıbrıs’ta bireysel ve özel bankacılık, ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı, kurumsal ve yatırım bankacılığı, döviz, para piyasaları işlemlerinde finansal modelleme ile bir proje bankası olan ALBANK, dünya lideri sigorta şirketleri ile çalışan uluslararası bankacılık hizmetlerini içeren geniş bir yelpazede faaliyetlerini sürdüren güçlü kurumsal bir bankadır.

BİRİKİM VARLIK YÖNETİM

Çözüm Üretiyoruz

Sektörde kısa süre içerisinde pazar payında yükselen bir ivme kazanarak, sektörün öncü firmaları arasında yerini alan Birikim Varlık Yönetim; finans sektörünün verimli bir iş ortağı ve değer yaratan seçkin bir üyesi olarak çalışmalarına tüm hızıyla büyüyerek ve gelişerek devam etmektedir.

Image
Image

AK FAKTORİNG

Zirveyi Hedefleyenler İçin

Müşteri odaklı yaklaşımıyla memnuniyeti en üst seviyeye taşıyacak bir faktoring hizmeti sağlayan Akfaktoring, çalışanlarına, sektöre ve ülkemize katma değer yaratmaktadır.