Image

VEGA OKULLARI

Fark Yaratan Eğitim

Kurumsal sosyal sorumluluk anlayışıyla kurulan Vega Okullarında öğrenciler kendi kültürel mirasına sahip çıkan Atatürkçü dünya vatandaşları olarak yetişir. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirecek temel gücün eğitim olduğuna inanarak insana, insanlığa değer katma misyonu ile yola çıkmıştır.

İMAM ALTINBAŞ VAKFI

Topluma Değer

Çağdaş ve gelişen Türkiye’ye hizmet etmek gayesi ile kurulan vakıf; birçok topluluğa yardım elini uzatırken kalıcı ve yinelenen modeller inşa etmeyi amaçlamaktadır.

Image
Image

MEHMET ALTINBAŞ VAKFI

İnsana Değer

Mehmet Altınbaş Vakfı, Altınbaş grubunun kurucusu merhum Mehmet Altınbaş isminin yaşatılması ve gurubun enerjisinin sosyal sorumluluk alanında yoğunlaştırılması gayesi ile 2005 yılında kurulmuştur. Vakfa ismini veren merhum Mehmet Altınbaş'ın, Altınbaş ailesinin eğitime yatırım yapmasını isteyen vasiyetini yerine getirmek ve vakıf amaçlarına katkıda bulunmak üzere Altınbaş Üniversitesi'nin kuruluşu 2008 yılında tamamlanmıştır.

Vakfın en büyük eseri olan ve ilk öğrencilerini 2011-2012 akademik yılında alan Üniversitemiz, 5 fakülte ve 1 enstitü ile başlayan eğitim yolculuğunu, 9 fakülte, 1 meslek yüksekokulu, 1 yüksekokul ve lisansüstü eğitim enstitüsü ile sürdürmektedir.