Image

ALBANK Anı Ormanı hayat buldu.

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Orman Dairesi Müdürlüğü ile Albank arasında, Kurudere bölgesinde anı ormanı oluşturulması için protokol imzaladı.

Albank Genel Müdürü Dr.Ahmet M. Karavelioğlu ve Orman Dairesi Müdürü Cemil Karzaoğlu arasında Albank Anı Ormanı oluşturulması için protokolü imzalandı. Albank Genel Müdürü Dr.Ahmet M. Karavelioğlu "Yaşadığımız doğayı korumak ve ülkemizi daha yeşil bir hale getirebilmek amacıyla Albank Anı Ormanı ile ilk adımı attık ve Orman Dairesi ile protokolü imzaladık. Anı ormanımız ile ilgili ileriki günlerde ekstrelerini elektronik ortama taşımayı kabul eden müşterilerimiz için fidan bağışı kampanyası düzenleyerek ormanımızı büyütmeyi ve gelecek nesillere daha yeşil bir ülke bırakmayı hedefliyoruz. Sosyal sorumluluk bilinci ile yapacağımız bu çalışma için heyecanlı ve mutluyuz" dedi.

Orman Dairesi Müdürü Cemil Karzaoğlu, Albank’ın çevreye ve doğaya sahip çıkarak orman alanı oluşturması adına yapmış olduğu girişimden büyük mutluluk duyduklarını belirtti ve girişimin örnek alınması temennisini dile getirdi. Ormancılık konusunda hedeflerinin, ülkedeki ormanlık alanları arttırmak olduğunu söyleyen Karzaoğlu, dikilen her fidanın büyük bir önem ve değer taşıdığını, Albank’ın böylesine bir misyon üstlenmesinden dolayı kendilerini tebrik ettiğini belirtti.

Albank Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Arda Kalfaoğlu banka adına protokolü Daire Müdüründen teslim aldı. Kalfaoğlu "Albank Anı Ormanı ile ilgili hazırladığımız projeye bugün itibariyle başlamış bulunmaktayız. Daha yeşil bir ülke için müşterilerimiz adına katkı koymaya ve yeni sosyal sorumluluk projeleri üretmeye devam edeceğiz." dedi.