Yurtiçi Yatırımlarımız
 • BİRİKİM VARLIK YÖNETİM

  2011 yılından bu yana BDDK kararı ile faaliyet izni alarak çalışmalarını sürdüren Birikim Varlık Yönetim şirketi, 2012 yılında Altınhas Grubu tarafından BDDK izni ile devralınmıştır.

  Şirketin faaliyet konuları;

  Bankalar ve diğer mali kurumların alacakları ile diğer varlıklarını satın alabilir, satabilir, satın aldığı alacakları borçlusundan tahsil edebilir, varlıklarını nakde çevirebilir veya bunları yeniden yapılandırarak satabilir,

  Alacaklarının tahsili ve alacakların ve/veya diğer varlıkların yeniden yapılandırılması kapsamında alacak tahsili amacıyla edindiği gayrimenkul veya sair mal, hak ve varlıkları işletebilir, bunları kiralayabilir ve yatırım yapabilir,

  Alacaklarını tahsil etmek amacıyla borçlularına ilave finansman sağlayabilir veya sermayelerine iştirak etmek de dâhil olmak üzere her türlü faaliyeti gerçekleştirebilir,

  Bankalar ve diğer mali kurumların alacakları ile diğer varlıklarının yeniden yapılandırılması ve üçüncü kişilere satışında danışmanlık ve aracılık hizmeti verebilir,

  Şirketlere kurumsal ve finansal yeniden yapılandırma alanlarında danışmanlık hizmeti verebilir.

  Tüm Varlık Yönetim şirketleri gibi faaliyetlerini ilgili mevzuata ve BDDK gözetim ve denetimine uygun olarak yürütmekte olan Birikim Varlık Yönetim A.Ş. finans sektörünün verimli bir iş ortağı ve değer yaratan seçkin bir üyesi olmak amacıyla faaliyetine devam etmektedir.

  Birikim Varlık Yönetim A.Ş. bu altyapı eşliğinde; sorunlu alacak tahsil süreçlerinde hızlı, etkili ve yaratıcı yöntemlerle artı değerler oluşturarak çözüm üretmeye odaklanmış olup, sorunlu alacak tahsil tecrübesi ve sektöründeki uzmanlığından aldığı güç ile şirketin, iş ortaklarının ve süreçte yer alan tüm tarafların yararını arttıracak çözümler geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

  www.birikimvarlik.com.tr

 • AK FAKTORING

  ZİRVEYİ HEDEFLEYENLER İÇİN

  Altınhas Holding; alt yapısındaki engin finans tecrübesi ve yatırım alanındaki uzmanlığından aldığı güç ile finans sektörüne de önemli yatırımlar yapmayı planlamaktadır.

  Bu yoldaki ilk adımını çatısı altında güçlü bir finans grubu oluşturma kararıyla 2011 yılında Ak Faktoring’i satın alarak gerçekleştirmiştir.

  Altınhas Holding'in köklü kurum kültüründen aldığı destek ile işleyiş sistemi ve organizasyon yapısını yenileyerek geliştirdiği Ak Faktoring'in temel hedefi; ekonominin gelişimine katkı sağlayan bir finans kuruluşu olarak, müşterilerinin, çalışanlarının ve sermayedarlarının memnuniyetini sağlamaktır.

  www.akfactoring.com.tr

 • ALTINHAS GAYRİMENKUL

  GELECEĞİN MİMARI

  Altınhas Holding 2010 yılında Altinhas Gayrimenkul’u kurarak gayrimenkul sektöründe de yatırım yapmıştır.

  Sektörel anlamda oldukça tecrübeli bir ekip ile sağlam temeller üzerine kurulan Altınhas Gayrimenkul, her zaman kazandırmayı hedefleyen bir kurum kültürü ve sektöründe "lider marka" olma hedefiyle yola çıktı. Öncelikli şirket hedefi gayrimenkul piyasasının gelişim alanlarını yakından takip ederek ekonomimiz için değer yaratacak projelere imza atarak kalıcı eserler inşa etmektir.

  Altınhas Gayrimenkul, çevreye ve insana duyarlı, toplumsal kalkınmayı amaç edinen, geleceğin teknolojik yapılarını üreten bir sistemin mimarı ve öncüsü olma hedefindedir. Altınhas Gayrimenkul, doğru lokasyonlarda konut, AVM, residance, ofis ve bir çok karma projeler üstlenerek, oluşturacağı portföyle şirket yapısını gayrimenkul yatırım ortaklığına çevirerek halka açılmayı hedeflemektedir.

  www.altinhasgayrimenkul.com

 • VEGA OKULLARI

  VEGA Okulları, 70 yılı aşkın süredir birçok alanda başarıyla faaliyet gösteren Altınhas Holding çatısı altında, 2014 yılında kuruldu. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirecek temel gücün eğitim olduğuna inanan; insana, insanlığa değer katmayı görev edinen Altınbaş Ailesi, eğitimdeki yolculuğuna Yönetim Kurulu Başkanımız İmam Altınbaş’ın 'zorlu toprakların güçlü çocuklarını yetiştirmek' misyonu ile çıktı.

  Halihazırda 3 kampüste 10 okulla eğitim hizmeti veren VEGA Okulları olarak hedefimiz; öğrenim standartları yüksek, uluslararası bakış açısına sahip, geleceğimizin emanetçileri olan öğrencilerine ilham veren bir eğitim ağı oluşturmak ve geleceğe Atatürkçü, bilgiyle barışık, üretken, dünya vatandaşı nesiller yetiştirmektir.

  Altınbaş Grubunun doğal birer üyesi kabul edilen VEGA Okulları öğrencileri hem Altınbaş Üniversitesinde hem de üniversite sonrasında grubun yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren onlarca şirketinin işe alımlarında avantajlı bir konuma sahip olmaktadır.

  www.vegaokullari.k12.tr

 • ALTINBAŞ HOLDİNG

  GELECEĞE DOĞRU BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR...

  Altınbaş Holding başarılı ve sistemli çalışmaları ile kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştirmiştir. Bugün mücevherat, finans, enerji, lojistik ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında faaliyet gösteren Altınbaş Holding 5 kıtadaki uluslar arası faaliyetleri ve 4000’e yakın doğrudan istihdamı ile her geçen gün daha da büyüyerek ülke ekonomisine artı değerler katmaktadır.

  Altınbaş, Assos, Pera ve Onsa markaları ile mücevheratta,

  Creditwest Bank, Creditwest Factoring, Altınbaş Kıymetli Madenler Borsası ve Onsa Sigorta ile finansta,

  Alpet ve Atak Madeni Yağlar ile enerjide,

  Transal ve Galata Denizcilik ile lojistikte,

  Altınbaş Üniversitesi ile kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında önemli başarılara imza atan Altınbaş Holding, geleceğe doğru büyümeye devam ediyor.

  www.altinbasholding.com

Büyükdere Cad. No:126
Özsezen İş Merkezi C Blok Kat:9
Esentepe 34394
Şişli / İstanbul

Telefon : +90 (212) 527 31 30
Fax : +90 (212) 522 93 95

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Gelişmeleri kaçırmayın