Yurtdışı Yatırımlarımız
 • ALBANK

  Eylül 2016 itibarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyete geçmiş finansal çözümlerle bireysel ve iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılarken, bankacılık sisteminde finansal hizmetlerin gelişmesine ve istihdama da önemli katkılar sağlamaktadır.

  Özel sermayeli mevduat bankası statüsünde kurulan Albank’ın hedefi müşteri odaklı bankacılık anlayışını genele yayarak, hizmet ağını genişletmek, finansal ürün ve hizmetlere erişimi kolaylaştırmaktır.

  Albank, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Lefkoşa’nın şubesinden sonra Girne ve Gazimağusa’da yeni şubeleri ile hizmet vermektedir.

  http://www.albank.com.tr/

 • ELSE TEKSTİL

  Else Tekstil; Altınhas Holding ortaklığında çırçır ve iplik dokuma amacıyla 140.000 m2’lik kapalı alanda Etiyopya’da kurulmuş en kapsamlı üretim fabrikalarından biridir.

  Ayda 1.500 ton iplik ve 1.700.000 metre dokuma kumaş üretimi hedefi ile kurulan Else Tekstil faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

  1500 kişiye iş olanağı sağlayan ve projenin hedeflenen olgunluğa gelmesi ile 4000 kişiye istihdam yaratma kapasitense sahip olacak olan Else Teksitil; bu yatırım sadece her iki ülke ekonomisine değer katan bir proje olarak değil, aynı zamanda Etiyopya halkının refah düzeyinin yükselmesine katkı sağlayacak bir sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendirmekte ve faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

  http://else.com.tr/elsetekstil

 • OMO VALLEY

  Altınhas Holding ortaklığında; pamuk üretimi yapmak,üretilen pamuğun yurt içinde - yurt dışında satmak ve ElseTekstil Fabrikası’nın hammadde üretimini karşılamak amacı ile Omo Valley şirketi kurulmuştur...

  Bölgenin can damarı olan 700 km’lik Omo Nehri’ni içine alan Omo Vadisi’nde tahsis edilen 300.000 dönümlük arazinin bir kısmında tarım yaparak faaliyetlerine devam eden Omo Valley’in orta vadeli iş hedefleri arasında tarım alanını 500.000 dönüme çıkarmak yer almaktadır.

  Proje aşaması istenilen büyüklüğe eriştiğinde Omo Valley’in; 2000 istihdam, %100 makine tarımı ve yılda 500.000 ton pamuk üretimiyle, Türkiye’nin toplam pamuk üretiminden daha yüksek bir rekolteye ulaşması hedeflenmektedir.

  Yatırımdaki güçlü deneyim ve bilgi birikimi ile Altınbaş Holding’in lider kurucularından Sn. İmam Altınbaş’ın öncülük ettiği bir oluşumla kurulan Altınhas Holding için başarının sırrı, günün koşullarını iyi okuyarak doğru stratejiyi geliştirmekte yatar.

  Bu temel felsefeyle faaliyet göstermeye devam eden Altınhas Holding bugün; yurt içinde finans, eğitim, perakende ve gayrimenkul; yurt dışında ise sanayiye yönelik tarım ve tekstil üretim alanlarında önemli yatırımları bulunan Türkiye’nin en güçlü ve güvenilir kurumlarından biri olmuştur.

Büyükdere Cad. No:126
Özsezen İş Merkezi C Blok Kat:7
Esentepe 34394
Şişli / İstanbul

Telefon : +90 (212) 527 31 30
Fax : +90 (212) 522 93 95

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Gelişmeleri kaçırmayın