Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı

Bizim için başarının sırrı günün koşullarını iyi okuyarak doğru stratejiler geliştirmektir…

Dünya ekonomilerinde daima dalgalanmalar olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bu etki gelişmekte olan ülkelerde olduğu kadar artık gelişmiş ülkeleri de etkilemektedir.

Dolaysıyla yakın gelecekte, global ekonomide ve uluslararası ilişkilerde istikrar arayışları devam ederken biz Altınhas Holding olarak ülkemizin zorluklarla baş etme becerisine ve yüksek yatırım potansiyeline inanıyoruz. Ülkemiz ekonomisinin bugün kriz karşısında gelişmiş ülkelerden daha başarılı performans göstermesinde 2001 yılı krizi sonrası alınan önlemler ve başta bankacılık olmak üzere tüm sektörlerin krizler konusunda elde etmiş olduğu deneyimler etkin bir rol oynamıştır.

Dünya ekonomisindeki değişkenlerin ve risklerin arttığı, ekonomilerin birbirini daha çok etkilediği bir dönemde Türkiye’nin; cari açığı azaltmak ve finansal istikrarı sağlamak adına önlemler alarak ekonomik büyümesini sürdüreceğine inanıyoruz.

Ülkemizin gücüne inanıyoruz…

Altınhas Holding olarak geçmişten gelen deneyimlerimiz ve kurumsal kimliğimizin yapı taşları diyebileceğimiz ödün vermediğimiz prensiplerimizin ışığında, içinde bulunduğumuz dönemin realitelerini titizlikle analiz ediyor ve yatırımlarımızda en doğru kararı almaya çalışıyoruz.

60 yılı aşkın süredir yatırım yaptığımız sektörlerdeki öncü ve lider konumumuzu koruduk. Bunu, gerek dünyada gerekse ülkemizde bizden bağımsız olarak yaşanan değişimleri iyi analize ederek geleceği görebilmekle ve yatırımlarımızın geliştirilmesi doğrultusunda faaliyet gösterdiğimiz her alanda en doğru adımı atarak başardık. Faaliyetlerimizi her zaman kalıcı ve sürdürülebilir başarı vizyonu üzerine kurduk. Bugün Altınhas Holding olarak; yurt içinde finans, perakende ve eğitim; yurtdışında ise sanayiye yönelik tarım ve tekstil üretim alanlarında faaliyet göstererek sürdürülebilir kurumlar ve öncü markalar yaratmanın gururunu yaşıyoruz.

Yarattığımız güven ve başarı ortamında Altınhas Holding olarak iş ortaklarımızın menfaatini ön planda tuttuk. Buna karşılık onların grubumuza olan güvenini, inancını ve bizimle çalışma heyecanını her zaman büyük bir gururla hissettik. İş ortalarımızın da kazandığı ve mutlu olduğu bir iş modeli ile faaliyetlerimize devam ederken çalışan mutluluğu her zaman vazgeçilmez önceliklerimizden biri oldu.

Altınhas Holding olarak; her geçen gün büyüyen ve gelişen dünya ekonomisinde pazar çeşitliliğini artırarak, hızlı, sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyüme stratejisiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Türk ekonomisinin gelişimine katkı sağlarken, yurt dışı yatırımlarımızla da ülkemizin uluslararası arenadaki itibarını daha yukarılara taşıma azmi ile faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Saygılarımla,

İmam Altınbaş

Yönetim Kurulu Başkanı

Büyükdere Cad. No:126
Özsezen İş Merkezi C Blok Kat:9
Esentepe 34394
Şişli / İstanbul

Telefon : +90 (212) 527 31 30
Fax : +90 (212) 522 93 95

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Gelişmeleri kaçırmayın